2020.—2021. gada Pasaules kauss biatlonā

2020.—2021. gada Pasaules kauss biatlonā
Iepriekšējā: 2019.—2020 Nākamā: 2021.—2022

2020.—2021. gada Pasaules kauss biatlonā bija vairāku posmu biatlona sacensības, kas sākās 2020. gada 28. novembrī Kontiolahti, Somijā, un noslēdzās 2021. gada 21. martā Estešundā, Zviedrijā.[1] Pasaules kausa sacensības rīkoja Starptautiskā Biatlona savienība. Kopumā tika aizvadīti desmit posmi, kausa ieskaitē tiks ieskaitīts arī Pasaules čempionāts, kas 2021. gada februārī norisinājās Pokļukā, Slovenijā. Iepriekšējās sezonas kausa ieguvēji bija Norvēģijas biatlonists Juhanness Tīngnēss Bē un Doroteja Vīrere no Itālijas. Juhanness Tīngnēss Bē arī šajā sezonā kļuva par pasaules kausa ieguvēju, titulu izcīnot trešo reizi, bet sievietēm pirmo reizi kopvērtējumā uzvarēja Tīrila Ekhofa.

Lai samazinātu ceļošanu un ar to saistīto risku COVID-19 pandēmijas dēļ, Starptautiskā Biatlona savienība nolēma vairākus posmus aizvadīt vienā norises vietā. Sākotnēji plānotais 2. PK posms Estešundā, Zviedrijā, tika pārcelts uz 1. posma norises vietu Kontiolahti, bet 4. posms no Francijas pilsētas Ansī tika pārcelts uz Hohfilceni, aizvadot arī tajā divus posmus pēc kārtas.[2] Divus posmus 2021. gada janvārī paredzēts rīkot Oberhofā, vienu no tiem pārceļot no Rūpoldingas.[3] 2022. gada ziemas olimpisko spēļu norises vietā Pekinā plānotais posms tika pārcelts uz Nove Mesto Čehijā.[4] Sezonas pēdējais posms sākotnēji bija paredzēts Holmenkollenē, taču Norvēģijas valdības noteikto COVID-19 ierobežošanas pasākumu dēļ tika pārcelts uz Estešundu Zviedrijā.[5]

KalendārsLabot

Posms Vieta Datumi Individuālā
distance
Sprints Iedzīšana Masu starts Stafete Jauktā
stafete
1+1
jauktā stafete
Piezīmes
1   Kontiolahti 28.11.2020.—29.11.2020.
2   Kontiolahti 03.12.2020.—06.12.2020.
3   Hohfilcene 11.12.2020.—13.12.2020.
4   Hohfilcene 17.12.2020.—20.12.2020.
5   Oberhofa 07.01.2021.—10.01.2021.
6   Oberhofa 11.01.2021.—17.01.2021.
7   Antholca 21.01.2021.—24.01.2021.
  Pokļuka 10.02.2021.—21.02.2021. Pasaules čempionāts
8   Nove Mesto 04.03.2021.—07.03.2021.
9   Nove Mesto 11.03.2021.—14.03.2021.
10   Estešunda 18.03.2021.—21.03.2021.
Kopā: 70 3 10 8 5 6 3 3

RezultātiLabot

VīriešiLabot

Datums Disciplīna 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atsauces
1. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 28. novembris 20 km individuālā distance   Sturla Holms Legreids   Juhanness Tīngnēss Bē   Ēriks Lesers [6]
2020. gada 29. novembris 10 km sprints   Juhanness Tīngnēss Bē   Sebastians Sāmuelsons   Martins Ponsiluoma [7]
2. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 3. decembris 10 km sprints   Tarjeijs Bē   Arnds Peifers   Juhanness Tīngnēss Bē [8]
2020. gada 5. decembris 12,5 km iedzīšana   Sebastians Sāmuelsons   Fabjēns Klods   Juhanness Tīngnēss Bē [9]
3. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 11. decembris 10 km sprints   Juhanness Dāle   Kantēns Fijons Maijē   Fabjēns Klods [10]
2020. gada 12. decembris 12,5 km iedzīšana   Kantēns Fijons Maijē   Emiljēns Žaklēns   Juhanness Dāle [11]
4. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 17. decembris 10 km sprints   Sturla Holms Legreids   Juhanness Dāle   Juhanness Tīngnēss Bē [12]
2020. gada 19. decembris 12,5 km iedzīšana   Sturla Holms Legreids   Emiljēns Žaklēns   Juhanness Tīngnēss Bē [13]
2020. gada 20. decembris 15 km masu starts   Arnds Peifers   Martins Ponsiluoma   Tarjeijs Bē [14]
5. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 8. janvāris 10 km sprints   Juhanness Tīngnēss Bē   Tarjeijs Bē   Sturla Holms Legreids [15]
2021. gada 9. janvāris 12,5 km iedzīšana   Sturla Holms Legreids   Juhanness Dāle   Tarjeijs Bē [16]
6. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 13. janvāris 10 km sprints   Juhanness Tīngnēss Bē   Sturla Holms Legreids   Arnds Peifers [17]
2021. gada 17. janvāris 15 km masu starts   Tarjeijs Bē   Fēlikss Leitners   Benjamins Vegers [18]
7. PK posms —   Antholca
2021. gada 22. janvāris 20 km individuālā distance   Aleksandrs Loginovs   Sturla Holms Legreids   Kantēns Fijons Maijē [19]
2021. gada 24. janvāris 15 km masu starts   Juhanness Tīngnēss Bē   Kantēns Fijons Maijē   Jakovs Faks [20]
Pasaules čempionāts  Pokļuka
2021. gada 12. februāris 10 km sprints   Martins Ponsiluoma   Simons Destjē   Emiljēns Žaklēns [21]
2021. gada 14. februāris 12,5 km iedzīšana   Emiljēns Žaklēns   Sebastians Sāmuelsons   Juhanness Tīngnēss Bē [22]
2021. gada 17. februāris 20 km individuālā distance   Sturla Holms Legreids   Arnds Peifers   Juhanness Dāle [23]
2021. gada 21. februāris 15 km masu starts   Sturla Holms Legreids   Juhanness Dāle   Kantēns Fijons Maijē [24]
8. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 6. marts 10 km sprints   Simons Destjē   Sebastians Sāmuelsons   Arnds Peifers [25]
2021. gada 7. marts 12,5 km iedzīšana   Tarjeijs Bē   Juhanness Tīngnēss Bē   Simons Destjē [26]
9. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 11. marts 10 km sprints   Kantēns Fijons Maijē   Tarjeijs Bē   Lūkass Hofers [27]
2021. gada 13. marts 12,5 km iedzīšana   Kantēns Fijons Maijē   Juhanness Tīngnēss Bē   Emiljēns Žaklēns [28]
10. PK posms —   Estešunda
2021. gada 19. marts 10 km sprints   Lūkass Hofers   Sebastians Sāmuelsons   Tarjeijs Bē [29]
2021. gada 20. marts 12,5 km iedzīšana   Sturla Holms Legreids   Juhanness Tīngnēss Bē   Lūkass Hofers [30]
2021. gada 21. marts 15 km masu starts   Simons Destjē   Eduards Latipovs   Juhanness Tīngnēss Bē [31]

SievietesLabot

Datums Disciplīna 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atsauces
1. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 28. novembris 15 km individuālā distance   Doroteja Vīrere   Denīze Hermane   Juhanna Skotheima [32]
2020. gada 29. novembris 7,5 km sprints   Hanna Ēberga   Marte Olsbu-Reiselanne   Karolīne Ofigstada Knotene [33]
2. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 3. decembris 7,5 km sprints   Hanna Ēberga   Anaisa Ševaljē-Bušē   Elvīra Ēberga [34]
2020. gada 6. decembris 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Marte Olsbu-Reiselanne   Hanna Ēberga [35]
3. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 11. decembris 7,5 km sprints   Dzinara Alimbekava   Tīrila Ekhofa   Franciska Preisa [36]
2020. gada 13. decembris 10 km iedzīšana   Marte Olsbu-Reiselanne   Dzinara Alimbekava   Žilija Simona [37]
4. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 18. decembris 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Ingrida Lannmarka Tandrevolla   Marte Olsbu-Reiselanne [38]
2020. gada 19. decembris 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Hanna Ēberga   Elvīra Ēberga [39]
2020. gada 20. decembris 12,5 km masu starts   Marte Olsbu-Reiselanne   Tīrila Ekhofa   Doroteja Vīrere [40]
5. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 8. janvāris 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Hanna Ēberga   Līza Terēza Hauzere [41]
2021. gada 9. janvāris 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Marte Olsbu-Reiselanne   Līza Terēza Hauzere [42]
6. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 14. janvāris 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Doroteja Vīrere   Līza Terēza Hauzere [43]
2021. gada 17. janvāris 12,5 km masu starts   Žilija Simona   Franciska Preisa   Hanna Ēberga [44]
7. PK posms —   Antholca
2021. gada 21. janvāris 15 km individuālā distance   Līza Terēza Hauzere   Jūlija Džima   Anaisa Ševaljē-Bušē [45]
2021. gada 23. janvāris 12,5 km masu starts   Žilija Simona   Hanna Ēberga   Līza Terēza Hauzere [46]
Pasaules čempionāts  Pokļuka
2021. gada 13. februāris 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Anaisa Ševaljē-Bušē   Hanna Sola [47]
2021. gada 14. februāris 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Līza Terēza Hauzere   Anaisa Ševaljē-Bušē [48]
2021. gada 16. februāris 15 km individuālā distance   Markēta Davidova   Hanna Ēberga   Ingrida Lannmarka Tandrevolla [49]
2021. gada 21. februāris 12,5 km masu starts   Līza Terēza Hauzere   Ingrida Lannmarka Tandrevolla   Tīrila Ekhofa [50]
8. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 6. marts 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Jūlija Džima   Liza Vitoci [51]
2021. gada 7. marts 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Denīze Hermane   Marte Olsbu-Reiselanne [52]
9. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 12. marts 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Denīze Hermane   Doroteja Vīrere [53]
2021. gada 13. marts 10 km iedzīšana   Tīrila Ekhofa   Dzinara Alimbekava   Franciska Preisa [54]
10. PK posms —   Estešunda
2021. gada 19. marts 7,5 km sprints   Tīrila Ekhofa   Doroteja Vīrere   Ingrida Lannmarka Tandrevolla [55]
2021. gada 20. marts 10 km iedzīšana   Marte Olsbu-Reiselanne   Tīrila Ekhofa   Hanna Sola [56]
2021. gada 21. marts 12,5 km masu starts   Ingrida Lannmarka Tandrevolla   Dzinara Alimbekava   Franciska Preisa [57]

Vīriešu komandasLabot

Datums Disciplīna 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atsauces
2. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 6. decembris 4×7,5 km stafete   Norvēģija
  Zviedrija
  Vācija
[58]
3. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 13. decembris 4×7,5 km stafete   Zviedrija
  Norvēģija
  Vācija
[59]
6. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 15. janvāris 4×7,5 km stafete   Francija
  Norvēģija
  Itālija
[60]
7. PK posms —   Antholca
2021. gada 23. janvāris 4×7,5 km stafete   Francija
  Norvēģija
  Krievija
[61]
Pasaules čempionāts  Pokļuka
2021. gada 20. februāris 4×7,5 km stafete   Norvēģija
  Zviedrija
  Krievija
[62]
8. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 5. marts 4×7,5 km stafete   Vācija
  Krievija
  Norvēģija
[63]

Sieviešu komandasLabot

Datums Disciplīna 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atsauces
2. PK posms —   Kontiolahti
2020. gada 5. decembris 4×6 km stafete   Zviedrija
  Francija
  Vācija
[64]
3. PK posms —   Hohfilcene
2020. gada 12. decembris 4×6 km stafete   Norvēģija
  Francija
  Zviedrija
[65]
6. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 16. janvāris 4×6 km stafete   Vācija
  Baltkrievija
  Zviedrija
[66]
7. PK posms —   Antholca
2021. gada 24. janvāris 4×6 km stafete   Krievija
  Vācija
  Francija
[67]
Pasaules čempionāts  Pokļuka
2021. gada 20. februāris 4×6 km stafete   Norvēģija
  Vācija
  Ukraina
[68]
8. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 4. marts 4×6 km stafete   Zviedrija
  Baltkrievija
  Francija
[69]

JauktiLabot

Datums Disciplīna 1. vieta 2. vieta 3. vieta Atsauces
5. PK posms —   Oberhofa
2021. gada 10. janvāris 4×6 km jauktā stafete   Krievija
  Norvēģija
  Francija
[70]
2021. gada 10. janvāris 1+1 jauktā stafete   Francija
  Zviedrija
  Norvēģija
[71]
Pasaules čempionāts  Pokļuka
2021. gada 10. februāris 4×7,5 km jauktā stafete   Norvēģija
  Austrija
  Zviedrija
[72]
2021. gada 18. februāris 1+1 jauktā stafete   Francija
  Norvēģija
  Zviedrija
[73]
9. PK posms —   Nove Mesto
2021. gada 14. marts 4×6 km jauktā stafete   Norvēģija
  Itālija
  Zviedrija
[74]
2021. gada 14. marts 1+1 jauktā stafete   Zviedrija
  Norvēģija
  ASV
[75]

KopvērtējumsLabot

VīriešiLabot

Kopējā ieskaite (top 10)[76]
Vieta Sportists Punkti
1   Juhanness Tīngnēss Bē (NOR) 1052
2   Sturla Holms Legreids (NOR) 1039
3   Kantēns Fijons Maijē (FRA) 930
4   Tarjeijs Bē (NOR) 893
5   Juhanness Dāle (NOR) 843
6   Sebastians Sāmuelsons (SWE) 817
7   Emiljēns Žaklēns (FRA) 812
8   Lūkass Hofers (ITA) 753
9   Simons Destjē (FRA) 724
10   Martins Ponsiluoma (SWE) 713

U-25 ieskaite (top 10)
Vieta Sportists Punkti
1   Sturla Holms Legreids (NOR) 1039
2   Juhanness Dāle (NOR) 843
3   Sebastians Sāmuelsons (SWE) 817
4   Fēlikss Leitners (AUT) 310
5   Antons Smoļskis (BLR) 264
6   Tero Sepele (FIN) 169
7   Aleksanders Fjells Annešens (NOR) 134
8   Saīds Karimulla Halili (RUS) 111
9   Didjē Bionazs (ITA) 92
10   Antons Dudčenko (UKR) 83

20 km individuālā distance[77]
Vieta Sportists Punkti
1   Sturla Holms Legreids (NOR) 120
2   Juhanness Tīngnēss Bē (NOR) 94
3   Aleksandrs Loginovs (RUS) 91
4   Kantēns Fijons Maijē (FRA) 91
5   Arnds Peifers (GER) 84
Iedzīšana[78]
Vieta Sportists Punkti
1   Sturla Holms Legreids (NOR) 306
2   Juhanness Tīngnēss Bē (NOR) 306
3   Emiljēns Žaklēns (FRA) 286
4   Kantēns Fijons Maijē (FRA) 266
5   Sebastians Sāmuelsons (SWE) 253

Sprints[79]
Vieta Sportists Punkti
1   Juhanness Tīngnēss Bē (NOR) 359
2   Sturla Holms Legreids (NOR) 319
3   Tarjeijs Bē (NOR) 318
4   Sebastians Sāmuelsons (SWE) 312
5   Juhanness Dāle (NOR) 307
Masu starts[80]
Vieta Sportists Punkti
1   Tarjeijs Bē (NOR) 184
2   Juhanness Tīngnēss Bē (NOR) 180
3   Kantēns Fijons Maijē (FRA) 165
4   Sturla Holms Legreids (NOR) 161
5   Arnds Peifers (GER) 159

Stafete[81]
Vieta Izlase Punkti
1   Norvēģija 228
2   Zviedrija 204
3   Francija 203
4   Vācija 199
5   Krievija 193

SievietesLabot

Kopējā ieskaite (top 10)[82]
Vieta Sportiste Punkti
1   Tīrila Ekhofa (NOR) 1152
2   Marte Olsbu-Reiselanne (NOR) 963
3   Franciska Preisa (GER) 840
4   Hanna Ēberga (SWE) 826
5   Doroteja Vīrere (ITA) 821
6   Līza Terēza Hauzere (AUT) 818
7   Dzinara Alimbekava (BLR) 734
8   Ingrida Lannmarka Tandrevolla (NOR) 707
9   Anaisa Ševaljē-Bušē (FRA) 677
10   Denīze Hermane (GER) 667

U-25 ieskaite (top 10)
Vieta Sportists Punkti
1   Dzinara Alimbekava (BLR) 734
2   Ingrida Lannmarka Tandrevolla (NOR) 707
3   Markēta Davidova (CZE) 649
4   Elvīra Ēberga (SWE) 631
5   Žilija Simona (FRA) 575
6   Žistīne Brezā-Bušē (FRA) 511
7   Janīna Hetiha (GER) 379
8   Hanna Sola (BLR) 366
9   Īda Līena (NOR) 276
10   Darja Blaško (UKR) 273

15 km individuālā distance[83]
Vieta Sportiste Punkti
1   Līza Terēza Hauzere (AUT) 103
1   Doroteja Vīrere (ITA) 103
3   Hanna Ēberga (SWE) 90
4   Jūlija Džima (UKR) 85
5   Markēta Davidova (CZE) 80
Iedzīšana[84]
Vieta Sportiste Punkti
1   Tīrila Ekhofa (NOR) 360
1   Marte Olsbu-Reiselanne (NOR) 390
3   Franciska Preisa (GER) 240
4   Hanna Ēberga (SWE) 235
5   Dzinara Alimbekava (BLR) 226

Sprints[85]
Vieta Sportiste Punkti
1   Tīrila Ekhofa (NOR) 420
1   Marte Olsbu-Reiselanne (NOR) 304
3   Hanna Ēberga (SWE) 296
4   Doroteja Vīrere (ITA) 282
5   Anaisa Ševaljē-Bušē (FRA) 280
Masu starts[86]
Vieta Sportiste Punkti
1   Ingrida Lannmarka Tandrevolla (NOR) 186
1   Franciska Preisa (GER) 183
3   Žilija Simona (FRA) 181
4   Marte Olsbu-Reiselanne (NOR) 175
5   Tīrila Ekhofa (NOR) 172

Stafete[87]
Vieta Izlase Punkti
1   Zviedrija 216
2   Vācija 216
3   Francija 204
4   Norvēģija 198
5   Baltkrievija 191

JauktiLabot

Jauktā stafete[88]
Vieta Izlase Punkti
1   Norvēģija 288
2   Francija 211
3   Zviedrija 210
4   Austrija 169
5   Krievija 168

AtsaucesLabot

  1. «Calendar 2020/2021» (angļu). IBU. Skatīts: 2020. gada 31. oktobrī.
  2. «IBU announces plans for first trimester of World Cup season» (angļu). IBU. 2020. gada 28. septembrī. Skatīts: 2020. gada 31. oktobrī.
  3. «IBU announces BMW IBU World Cup Biathlon schedule for January 2021» (angļu). IBU. 2020. gada 5. oktobrī. Skatīts: 2020. gada 31. oktobrī.
  4. «IBU announces World Cup schedule for final trimester of 2020/21 season» (angļu). IBU. 2020. gada 23. novembrī. Skatīts: 2020. gada 6. decembrī.
  5. «Östersund replaces Oslo as host of the BMW IBU World Cup finals 2021» (angļu). IBU. 2021. gada 13. februārī. Skatīts: 2021. gada 14. februārī.
  6. Kontiolahti - Men 20 km individual
  7. Kontiolahti - Men 10 km sprint
  8. Kontiolahti - Men 10 km sprint
  9. Kontiolahti - Men 12.5 km pursuit
  10. Hochfilzen - Men 10 km sprint
  11. Hochfilzen - Men 12.5 km pursuit
  12. Hochfilzen - Men 10 km sprint
  13. Hochfilzen - Men 12.5 km pursuit
  14. Hochfilzen - Men 15 km mass start
  15. Oberhof - Men 10 km sprint
  16. Oberhof - Men 12.5 km pursuit
  17. Oberhof - Men 10 km sprint
  18. Oberhof - Men 15 km mass start
  19. Antholz-Anterselva - Men 20 km individual
  20. Antholz-Anterselva - Men 15 km mass start
  21. Pokljuka - Men 10 km sprint
  22. Pokljuka - Men 12.5 km pursuit
  23. Pokljuka - Men 20 km individual
  24. Pokljuka - Men 15 km mass start
  25. Nové Město - Men 10 km sprint
  26. Nové Město - Men 12.5 km pursuit
  27. Nové Město - Men 10 km sprint
  28. Nové Město - Men 12.5 km pursuit
  29. Östersund - Men 10 km sprint
  30. Östersund - Men 12.5 km pursuit
  31. Östersund - Men 15 km mass start
  32. Kontiolahti - Women 15 km individual
  33. Kontiolahti - Women 7.5 km sprint
  34. Kontiolahti - Women 7.5 km sprint
  35. Kontiolahti - Women 10 km pursuit
  36. Hochfilzen - Women 7.5 km sprint
  37. Hochfilzen - Women 10 km pursuit
  38. Hochfilzen - Women 7.5 km sprint
  39. Hochfilzen - Women 10 km pursuit
  40. Hochfilzen - Women 12.5 km mass start
  41. Oberhof - Women 7.5 km sprint
  42. Oberhof - Women 10 km pursuit
  43. Oberhof - Women 7.5 km sprint
  44. Oberhof - Women 12.5 km mass start
  45. Antholz-Anterselva - Women 15 km individual
  46. Antholz-Anterselva - Women 12.5 km mass start
  47. Pokljuka - Women 7.5 km sprint
  48. Pokljuka - Women 10 km pursuit
  49. Pokljuka - Women 15 km individual
  50. Pokljuka - Women 12.5 km mass start
  51. Nové Město - Women 7.5 km sprint
  52. Nové Město - Women 10 km pursuit
  53. Nové Město - Women 7.5 km sprint
  54. Nové Město - Women 10 km pursuit
  55. Östersund - Women 7.5 km sprint
  56. Östersund - Women 10 km pursuit
  57. Östersund - Women 12.5 km mass start
  58. Kontiolahti - Men 4 x 7.5 km relay
  59. Hochfilzen - Men 4 x 7.5 km relay
  60. Oberhof - Men 4 x 7.5 km relay
  61. Antholz-Anterselva - Men 4 x 7.5 km relay
  62. Pokljuka - Men 4 x 7.5 km relay
  63. Nove Mesto - Men 4 x 7.5 km relay
  64. Kontiolahti - Women 4 x 6 km relay
  65. Hochfilzen - Women 4 x 6 km relay
  66. Oberhof - Women 4 x 6 km relay
  67. Antholz-Anterselva - Women 4 x 6 km relay
  68. Pokljuka - Women 4 x 6 km relay
  69. Nove Mesto - Women 4 x 6 km relay
  70. Oberhof - Mixed relay
  71. Oberhof - Single mixed relay
  72. Pokljuka - Mixed relay
  73. Pokljuka - Single mixed relay
  74. Nové Město - Mixed relay
  75. Nové Město - Single mixed relay
  76. «Men's World Cup Total Score» (angļu). Skatīts: 2021. gada 21. martā.
  77. «Men's Individual standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 14. martā.
  78. «Men's Pursuit standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 20. martā.
  79. «Men's Sprint standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 20. martā.
  80. «Men's Mass start standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 21. martā.
  81. «Men's Relay standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 14. martā.
  82. «Women's World Cup Total Score» (angļu). Skatīts: 2021. gada 21. martā.
  83. «Women's Individual standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 14. martā.
  84. «Women's Pursuit standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 20. martā.
  85. «Women's Sprint standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 20. martā.
  86. «Women's Mass start standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 21. martā.
  87. «Women's Relay standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 14. martā.
  88. «Mixed Relay standings» (angļu). Skatīts: 2021. gada 14. martā.

Ārējās saitesLabot