18. autobusu maršruts (Rīga)
18. autobusu maršruts ir Rīgas sabiedriskā transporta autobusu maršruts, kas kursē no Abrenes ielas līdz Dārziņiem.
18. autobusu maršruts | |
---|---|
Abrenes iela — Dārziņi | |
Pamatinformācija | |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Rīga |
Tehniskā informācija | |
Kopējais garums | 36,422 km (17,879 km / 18,543 km) [1] |
Pieturu skaits | 69
(35 / 34) |
Transporta vienības | 3 (darbdienās)
2 (brīvdienās) |
Parks | № 7 (apkalpo) |
Papildinformācija | |
Mājas lapa | saraksti.rigassatiksme.lv |
2 · 3 · 4 · 5T · 6 · 7 · 8 |
18. autobusu maršruta kopējais garums ir 36,422 km. Maršruta Abrenes iela — Dārziņi kopējais garums ir 17,879 km, bet maršruta Dārziņi — Abrenes iela kopējais garums ir 18,543 km.
Darbdienās pa 18. autobusu maršrutu kursē 3 autobusi, bet brīvdienās — tikai 2 autobusi.
18. autobusu maršrutu apkalpo 7. autobusu parks.
Maršruts labot šo sadaļu
Abrenes iela — Dārziņi kursē pa šādām ielām: Abrenes iela, Dzirnavu iela, Satekles iela, Marijas iela, Emīlijas Benjamiņas iela, Firsa Sadovņikova iela, Ludzas iela, Lauvas iela, Valērijas Seiles iela, Lubānas iela, Salaspils iela, Lokomotīves iela, Višķu iela, Maskavas iela, Taisnā iela, Jāņogu iela un Dārziņu iela.
Dārziņi — Abrenes iela kursē pa šādām ielām: Dārziņu iela, Jāņogu iela, Taisnā iela, Maskavas iela, Višķu iela, Lokomotīves iela, Salaspils iela, Lubānas iela, Valērijas Seiles iela, Lauvas iela, Kalna iela, Lazdonas iela, Firsa Sadovņikova iela, Emīlijas Benjamiņas iela, Marijas iela, Satekles iela, Dzirnavu iela un Abrenes iela.
Pieturvietas labot šo sadaļu
18. autobusu maršrutā pavisam kopā ir 69 pieturas. Maršrutā Abrenes iela — Dārziņi ir 34 pieturas, bet maršrutā Dārziņi — Abrenes iela ir 35 pieturas.
Agrākie pieturvietu nosaukumi labot šo sadaļu
Pasts (pārdēvēta par ''Elizabetes iela'')
Centrālais tirgus (pārdēvēta par ''Centrāltirgus'')
Ķengarags (pārdēvēta par ''Kuzņecovs'')
Rušānu iela (pārdēvēta par ''Rušonu iela'')
Muita (pārdēvēta par ''Višķu iela 3'')
Veikals (pārdēvēta par ''Ābeļu iela'')
10.līnija (pārdēvēta par ''Dārziņu 10.līnija)
Dārziņi-1 (pārdēvēta par ''Jāņogu iela'')
29.līnija (pārdēvēta par ''Dārziņu 29.līnija)
38.līnija (pārdēvēta par ''Dārziņu 38.līnija)
46.līnija (pārdēvēta par ''Dārziņu 46.līnija)
Dārziņi-2 (pārdēvēta par ''Dārziņi'')
Skatīt arī labot šo sadaļu
Piezīmes un atsauces labot šo sadaļu
Atsauces labot šo sadaļu
- ↑ Autobusu maršrutu saraksts, riga.mashke.org
Ārējās saites labot šo sadaļu
- www.rigassatiksme.lv
- Pilnā 18. autobusu maršruta video versija YouTube
- Pilnā 18. autobusu maršruta video versija YouTube
Šis ar Rīgu saistītais raksts ir nepilnīgs. Jūs varat dot savu ieguldījumu Vikipēdijā, papildinot to. |