2023. gada Pasaules čempionāta hokejā 3. divīzija

2023. gada Pasaules čempionāta hokejā 3. divīzija bija hokeja sacensības, kas norisinājās Keiptaunā un Sarajevā.[1] A grupas uzvarētāji iekļuva 2. divīzijas B grupā, bet B grupas uzvarētāji kvalificējās uz A grupu.

2023. gada Pasaules čempionāta hokejā 3. divīzija
Turnīra informācija
Rīkotājvalsts Karogs: Dienvidāfrika Dienvidāfrika Karogs: Bosnija un Hercegovina Bosnija un Hercegovina
Pilsēta Keiptauna un Sarajeva
Komandas 12
Arēnas(2 pilsētās)

2022
2024

A grupa labot šo sadaļu

* automātiski kvalificējas 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta 3. divīzijas A grupā
^ kvalificējas, uzvarot vai iegūstot 2. vietu 2022. gada Pasaules čempionātā hokejā 3. divīzijas B grupā
rīkotāji
# izstājās iepriekšējās sacensībās un izstājās arī šajās
2023. gada Pasaules čempionāta hokejā 3. divīzija A grupa
Turnīra informācija
Rīkotājvalsts   Dienvidāfrika
Pilsēta Keiptauna
Norises laiks 17. aprīlis—23. aprīlis
Komandas 6
Arēnas(1 pilsētā)
Turnīra statistika
Spēles 10
Gūtie vārti 86 (8.6 vidēji spēlē)
Skatītāji 1 815 (182 vidēji spēlē)
Rezultatīvākais   Jans Īzaksons (11 punkti)

V Komanda SP U UP ZP Z GV ZV +/− PTS Kvalifikācija vai pazemināšana
1   Taivāna (P) 4 4 0 0 0 30 4 +26 12 Paaugstināta uz 3. divīzijas B grupu
2   Turkmenistāna 4 2 0 0 2 17 16 +1 6[a]
3   Dienvidāfrika (H) 4 2 0 0 2 16 17 −1 6[a]
4   Taizeme 4 2 0 0 2 20 21 −1 6[a]
5   Luksemburga 4 0 0 0 4 3 28 −25 0
6   Ziemeļkoreja (R) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Izstājušies
Avots: IIHF
(H) Mājinieki; (P) Paaugstināts; (R) Pazemināts.
Piezīmes:
  1. 1,0 1,1 1,2 Turkmenistāna 3 punkti, 0 GD, 12 GS; Dienvidāfrika 3 punkti, 0 GD, 11 GS; Taizeme 3 Punkti, 0 GD, 8 GS.

Visi laiki ir attēloti pēc vietējā laika (UTC+2)

17. aprīlis
16:00
Taizeme   2:11
(0:3, 1:3, 1:5)
  Taivāna The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 30
17. aprīlis
20:00
Turkmenistāna   6:9
(3:0, 0:4, 3:5)
  Dienvidāfrika The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 187
18. aprīlis
20:00
Luksemburga   2:10
(0:2, 1:5, 1:3)
  Taizeme The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 51
19. aprīlis
16:00
Luksemburga   1:4
(0:1, 1:3, 0:0)
  Turkmenistāna The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 40
19. aprīlis
20:00
Taivāna   6:1
(0:0, 3:1, 3:0)
  Dienvidāfrika The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 300
20. aprīlis
20:00
Taizeme   3:6
(0:0, 0:3, 3:3)
  Turkmenistāna The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 30
21. aprīlis
16:00
Taivāna   10:0
(6:0, 2:0, 2:0)
  Luksemburga The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 27
21. aprīlis
20:00
Dienvidāfrika   2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
  Taizeme The Ice Station, Keiptauna
23. aprīlis
14:00
Turkmenistāna   1:3
(0:0, 0:2, 1:1)
  Taivāna The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 150
23. aprīlis
18:00
Dienvidāfrika   4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
  Luksemburga The Ice Station, Keiptauna
Skatītāji: 1000

B grupa labot šo sadaļu

* automātiski kvalificējas 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta 2. divīzijas B grupā
^ kvalificējas, uzvarot vai iegūstot 2. vietu 2023. gada Pasaules čempionātā hokejā 3. divīzijas A grupā
rīkotāji
# atgriezās, pēc gada pārtraukuma
2023. gada Pasaules čempionāta hokejā 3. divīzija B grupa
Turnīra informācija
Rīkotājvalsts   Bosnija un Hercegovina
Pilsēta Sarajeva
Norises laiks 27. februāris—5. marts
Komandas 6
Arēnas(1 pilsētā)
Turnīra statistika
Spēles 15
Gūtie vārti 212 (14.13 vidēji spēlē)
Skatītāji 4 585 (306 vidēji spēlē)
Rezultatīvākais   Mameds Seifulovs (28 punkti)

V Komanda SP U UP ZP Z GV ZV +/− PTS Kvalifikācija vai pazemināšana
1   Kirgizstāna (Q) 5 5 0 0 0 76 5 +71 15 Paaugstināta uz B grupu
2   Bosnija un Hercegovina (H) 5 3 1 0 1 39 20 +19 11
3   Honkonga 5 2 1 1 1 41 26 +15 9
4   Singapūra 5 2 0 1 2 31 31 0 7
5   Irāna 5 1 0 0 4 19 53 −34 3
6   Malaizija (R) 5 0 0 0 5 6 77 −71 0 Pazemināta uz 4. divīziju
Avots: IIHF
(H) Mājinieki; (Q) Kvalificējas norādītajai fāzei; (R) Pazemināts.

Visi laiki ir attēloti pēc vietējā laika (UTC+1)

27. februāris
13:00
Kirgizstāna   14:2
(7:1, 5:1, 2:0)
  Singapūra Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 69
27. februāris
16:30
Malaizija   4:14
(1:3, 0:7, 3:4)
  Irāna Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 55
27. februāris
20:00
Bosnija un Hercegovina   6:5 (GWS)
(1:2, 2:3, 2:0, 0:0, 1:0)
  Honkonga Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 800
28. februāris
13:00
Singapūra   10:0
(2:0, 5:0, 3:0)
  Malaizija Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 100
28. februāris
16:30
Honkonga   11:1
(3:0, 4:0, 3:1)
  Irāna Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 47
28. februāris
20:00
Kirgizstāna   10:1
(3:0, 4:0, 3:1)
  Bosnija un Hercegovina Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 168
2. marts
13:00
Honkonga   7:6 (OT)
(1:2, 1:2, 4:2, 1:0)
  Singapūra Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 101
2. marts
16:30
Kirgizstāna   22:0
(7:0, 10:0, 5:0)
  Malaizija Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 87
2. marts
20:00
Bosnija un Hercegovina   9:2
(1:1, 3:1, 5:0)
  Irāna Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 569
3. marts
13:00
Malaizija   1:16
(1:3, 0:6, 0:7)
  Honkonga Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 57
3. marts
16:30
Irāna   0:18
(0:7, 0:4, 0:7)
  Kirgizstāna Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 49
3. marts
20:00
Singapūra   2:8
(0:2, 1:4, 1:2)
  Bosnija un Hercegovina Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 850
5. marts
13:00
Irāna   2:11
(1:5, 0:4, 1:2)
  Singapūra Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 64
5. marts
16:30
Honkonga   2:12
(1:4, 1:4, 0:4)
  Kirgizstāna Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 112
5. marts
16:30
Bosnija un Hercegovina   15:1
(5:1, 4:0, 6:0)
  Malaizija Skenderija, Sarajeva
Skatītāji: 1457

Atsauces labot šo sadaļu

  1. «To Tampere/Riga in ’23, to Switzerland in ’26». IIHF. Skatīts: 2022. gada 27. maijs.