Atvērt galveno izvēlni

IBSF pasaules čempionāts (līdz 2015. gadam — FIBT pasaules čempionāts) ir bobsleja un skeletona sacensības, kuras katru gadu rīko Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF). Tās notiek kopš 1930. gada. Sacensības nenotika Otrā Pasaules kara un olimpisko spēļu laikā, tomēr 1960., 1992., 1994. un 1998. gadā bija izņēmumi sakarā ar skeletona vai bobsleja neiekļaušanu spēļu programmā. Kopš 2007. gada čempionātu programmā ir arī jaukto komandu sacensības.

RīkotājpilsētasLabot

RezultātiLabot

BobslejsLabot

Vīriešu divniekiLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
1931 Oberhofa   Vācija
Hanss Kilians
Sebastians Hūbers
  Vācija
Bibo Fišers
Gemers
  Austrija
Haincs Volkmers
Antons Kaltenbergers
1933 Šraiberhava   Rumānija
Aleksandru Papana
Dumitru Hūberts
  Čehoslovākija
Brīme
Haincels
  Vācija
Frics Grau
Alberts Brēme
1934 Engelberga   Rumānija
Aleksandru Frims
Vasile Dumitresku
  Vācija
Hermans fon Mums
Frics Švarcs
  Rumānija
Aleksandru Papana
Dumitru Hūberts
1935 Īglsa   Šveice
Reto Kapadruts
Emīls Dīners
  Čehoslovākija
Jozefs Lancendērfers
Karels Ruzicka
  Itālija
Markese Storca Birvio
Karlo Soldīni
1937 Kortīna d'Ampeco   Apvienotā Karaliste
Frederiks Makevojs
Bairens Bleks
  Itālija
Umberto Gilarduci
Antonio Gilarduci
  Šveice
Reto Kapadruts
Hanss Aičele
1938 Sanktmorica   Vācija
Bibo Fišers
Rolfs Tieleke
  Apvienotā Karaliste
Frederiks Makevojs
Čārlzs Grīns
  Šveice
Frics Feierābends
Jozefs Bērli
1939 Sanktmorica   Beļģija
Renē Lindens
Žīns Kupss
  Vācija
Bibo Fišers
Rolfs Tieleke
  Vācija
Hanss Kilians
Šleters
1947 Sanktmorica   Šveice
Frics Feierābends
Stefans Vasers
  Šveice
Fēlikss Endrihs
Frics Valers
  Beļģija
Makss Hūbens
Žaks Muvē
1949 Leikplesida   Šveice
Frics Feierābends
Stefans Vasers
  Šveice
Fēlikss Endrihs
Frics Valers
  ASV
Frederiks Fortjūns
Džons Makdonalds
1950 Kortīna d'Ampeco   Šveice
Frics Feierābends
Stefans Vasers
  ASV
Stenlijs Benems
Patriks Mārtins
  ASV
Frederiks Fortjūns
Viljams d'Amiko
1951 Alpduēza   VFR
Anderls Ostlers
Lorencs Nīberts
  ASV
Stenlijs Benems
Patriks Mārtins
  Šveice
Fēlikss Endrihs
Verners Springs
1953 Garmiša-Partenkirhene   Šveice
Fēlikss Endrihs
Frics Stekli
  VFR
Anderls Ostlers
Francs Kemsers
  VFR
Teo Kits
Lorencs Nīberts
1954 Kortīna d'Ampeco   Itālija
Guļjelmo Šaibmeijers
Andrea Dzambelli
  Itālija
Italo Petrelli
Luidži Figoli
  ASV
Stenlijs Benems
Džeimss Bikfords
1955 Sanktmorica   Šveice
Frics Feierābends
Harijs Vorburtons
  Austrija
Pauls Aste
Pepi Isers
  Šveice
Francs Kapuss
Hainrihs Angsts
1957 Sanktmorica   Itālija
Eudženio Monti
Renco Alvera
  ASV
Arrūrs Tailers
Tomass Batlers
  Spānija
Markess Alfonso de Portago
Luiss Nunozs
1958 Garmiša-Partenkirhene   Itālija
Eudženio Monti
Renco Alvera
  Itālija
Serdžio Dzardīni
Serdžio Siorpess
  Austrija
Pauls Aste
Pepi Isers
1959 Sanktmorica   Itālija
Eudženio Monti
Renco Alvera
  Itālija
Serdžio Zardīni
Serdžio Siorpess
  ASV
Artūrs Tailers
Tomass Batlers
1960 Kortīna d'Ampeco   Itālija
Eudženio Monti
Renco Alvera
  VFR
Francs Šelle
Oto Gēbls
  Itālija
Seržio Zardini
Lučāno Alberti
1961 Leikplesida   Itālija
Eudženio Monti
Serdžio Siorpess
  ASV
Gerijs Šefīlds
Džerijs Tenants
  Itālija
Serdžio Zardīni
Romano Bonagura
1962 Garmiša-Partenkirhene   Itālija
Rinaldo Ruati
Enriko de Lorenco
  Itālija
Serdžio Zardīni
Romano Bonagura
  VFR
Hanss Maurers
Ādolfs Vērmans
1963 Īglsa   Itālija
Eudženio Monti
Serdžio Siorpess
  Itālija
Serdžio Zardīni
Romano Bonagura
  Apvienotā Karaliste
Entonijs Nešs
Robins Diksons
1965 Sanktmorica   Apvienotā Karaliste
Entonijs Nešs
Robins Diksons
  Itālija
Rinaldo Ruati
Enriko de Lorenco
  Kanāda
Viks Emerijs
Maikls Jangs
1966 Kortīna d'Ampeco   Itālija
Eudženio Monti
Serdžio Siorpess
  Itālija
Džanfranko Gaspari
Leonardo Kavalīni
  Apvienotā Karaliste
Entonijs Nešs
Robins Diksons
1967 Alpduēza   Austrija
Ervīns Tālers
Reinholds Dumtālers
  Itālija
Nevio de Cordo
Edoardo de Martins
  ASV
Hovards Kliftons
Džeimss Krols
1969 Leikplesida   Itālija
Nevio de Cordo
Adriano Frasinelli
  Rumānija
Jons Panturu
Dumitru Fokseneanu
  Itālija
Džanfranko Gaspari
Mario Armano
1970 Sanktmorica   VFR
Horsts Flots
Pepi Baders
  VFR
Volfgangs Cimerers
Pēters Ucšnaiders
  Šveice
Žions Savīzels
Hanss Kandrians
1971 Servīnija   Itālija
Džanfranko Gaspari
Mario Armano
  Itālija
Enco Vikario
Korado dal Fabro
  Austrija
Herberts Grūbers
Jozefs Oberhauzers
1973 Leikplesida   VFR
Volfgangs Cimerers
Pēters Ucšnaiders
  Šveice
Hanss Kandrians
Haincs Šenkers
  Rumānija
Jons Panturu
Dumitru Fokseneanu
1974 Sanktmorica   VFR
Volfgangs Cimerers
Pēters Ucšnaiders
  VFR
Georgs Haibls
Frics Olverters
  Šveice
Frics Līdi
Karls Hēseli
1975 Servīnija   Itālija
Džordžo Alvera
Franko Perikē
  VFR
Georgs Haibls
Frics Olverters
  Šveice
Frics Līdi
Karls Hēseli
1977 Sanktmorica   Šveice
Hanss Hiltebrands
Heains Meijers
  Šveice
Frics Līdi
Hansjergs Trahsels
  VFR
Stefans Gaisraiters
Manfrēds Šūmans
1978 Leikplesida   Šveice
Ērihs Šērers
Jozefs Bencs
  VDR
Meinards Nēmers
Raimunds Betge
  VFR
Jakobs Rešs
Valters Barfuss
1979 Kēnigzē   Šveice
Ērihs Šērers
Jozefs Bencs
  VFR
Stefans Gaizraiters
Manfrēds Šūmans[8]
Frics Olverters[9]
  VFR
Tonijs Mangolds
Stefans Spēte
1981 Kortīna d'Ampeco   VDR
Bernhards Germeshauzens
Hanss-Jirgens Gerharts
  VDR
Horsts Šēnau
Andreass Kirhners
  Šveice
Ērihs Šērers
Jozefs Bencs
1982 Sanktmorica   Šveice
Ērihs Šērers
Makss Rīegs
  Šveice
Hanss Hiltebrands
Ulrihs Bēhli
  VDR
Horsts Sēnau
Andreass Kirhners
1983 Leikplesida   Šveice
Ralfs Pihlers
Urss Loitolds
  Šveice
Ērihs Šērers
Makss Rīegs
  VDR
Volfgangs Hope
Dītmārs Šauerhamers
1985 Servīnija   VDR
Volfgangs Hope
Dītmārs Šauerhamers
  VDR
Detlefs Rihters
Stefens Grumts
  PSRS
Zintis Ekmanis
Nikolajs Žirovs
1986 Kēnigzē   VDR
Volfgangs Hope
Dītmārs Šauerhamers
  Šveice
Ralfs Pihlers
Čeleste Poltera
  VDR
Detlefs Rihters
Stefens Grumts
1987 Sanktmorica   Šveice
Ralfs Pihlers
Čeleste Poltera
  Šveice
Hanss Hiltebrands
Andrē Kisers
  VDR
Volfgangs Hope
Dītmārs Šauerhamers
1989 Kortīna d'Ampeco   VDR
Volfgangs Hope
Bogdans Muziols
  Šveice
Gustavs Vēders
Bruno Gerbers
  PSRS
Jānis Ķipurs
Aldis Intlers
1990 Sanktmorica   Šveice
Gustavs Vēders
Bruno Gerbers
  VDR
Haralds Čudajs
Aksels Jangs
  VDR
Volfgangs Hope
Bogdans Muziols
1991 Altenberga   Vācija
Rūdijs Lohners
Markuss Cimmermans
  Šveice
Gustavs Vēders
Kurdins Morels
  Vācija
Volfgangs Hope
Renē Hanemans
1993 Īglsa   Vācija
Kristofs Langens
Pērs Jēhels
  Šveice
Gustavs Vēders
Donats Aklins
  Vācija
Volfgangs Hope
Renē Hanemans
1995 Vinterberga   Vācija
Kristofs Langens
Olavs Hampels
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Džeks Piks
  Francija
Ēriks Alārs
Ēriks la Šanonī
1996 Kalgari   Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Deivs Makīčerns
  Šveice
Reto Gētši
Gvido Aklins
1997 Sanktmorica   Šveice
Reto Gētši
Gvido Aklins
  Itālija
Ginters Hūbers
Antonio Tartaļja
  ASV
Braiens Šimers
Roberts Olesens
1999 Kortīna d'Ampeco   Itālija
Ginters Hūbers
Enriko Kosta[8]
Ubaldo Ranci[9]
  Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
  Francija
Bruno Minžons
Emanuels Hostašs
2000 Altenberga   Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
  Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
  Šveice
Kristians Raihs
Urss Aberhands
2001 Sanktmorica   Vācija
Kristofs Langens
Marko Jakobss
  Šveice
Reto Gētši
Sedriks Grāns
  Šveice
Martins Annens
Beats Hefti
2003 Leikplesida   Vācija
Andrē Lange
Kevins Kuske
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Džulio Zardo
  Vācija
Renē Špīss
Francs Sāgmaisters
2004 Kēnigzē   Kanāda
Pjērs Lidērs
Džulio Zardo
  Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
  Vācija
Andrē Lange
Kevins Kuske
2005 Kalgari   Kanāda
Pjērs Lidērs
Lasels Brauns
  Vācija
Andrē Lange
Kevins Kuske
  Šveice
Martins Annens
Beats Hefti
2007 Sanktmorica   Vācija
Andrē Lange
Kevins Kuske
  Šveice
Ivo Rīegs
Oleksandrs Streļcovs[8]
Tomijs Hercogs[9]
  Itālija
Simone Bertaco
Samuele Romanīni
2008 Altenberga   Vācija
Andrē Lange
Kevins Kuske
  Vācija
Tomass Floršics
Mirko Pecolds
  Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Aleksejs Vojevoda
2009 Leikplesida   Šveice
Ivo Rīegs
Sedriks Grāns
  Vācija
Tomass Floršics
Marks Kīne
  ASV
Stīvens Holkombs
Kērtiss Tomaševičs
2011 Kēnigzē   Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Aleksejs Vojevoda
  Vācija
Tomass Floršics
Kevins Kuske
  Vācija
Manuels Mahata
Andreass Bredavs
2012 Leikplesida   ASV
Stīvs Holkombs
Stīvens Lengtons
  Kanāda
Lindons Rašs
Džess Lamsdens
  Vācija
Maksimiliāns Arnts
Kevins Kuske
2013 Sanktmorica   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Jannis Bekers
  Šveice
Beats Hefti
Tomass Lamparters
  Vācija
Tomass Floršics
Andreass Bredau
2015 Vinterberga   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Torstens Margiss
  Vācija
Johanness Lohners
Jozua Blūms
  Latvija
Oskars Melbārdis
Daumants Dreiškens
2016 Īglsa   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Torstens Margiss
  Vācija
Johanness Lohners
Jozua Blūms
  Šveice
Beats Hefti
Alekss Baumanis
2017 Kēnigszē   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Torstens Margiss
  Kanāda
Džastins Kripss
Džesijs Lamsdens
  Vācija
Johanness Lohners
Jozua Blūms
2019 Vistlera   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Torstens Margiss
  Kanāda
Džastins Kripss
Kemerons Stounss
  Vācija
Niko Valters
Pauls Krencs

Vīriešu četriniekiLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
1930 Ko virs Montrē   Itālija
Franko Dzanineta
Džordžo Biasīni
Antonio Dorīni
Džino Rossi
  Šveice
Žans Molēns
Džons Šnaiters
Andrē Molēns
Viljams Prišārs
  Vācija
Frics Grau
Pikers
Bertrams
Alberts Brēme
1931 Sanktmorica   Vācija
Verners Cāns
Roberts Šmits
Francs Boks
Emīls Hinterfīlds
  Šveice
Renē Fondžalazs
Gustavs Fondžalazs
N. Buhaims
Gastons Fondžalazs
  Apvienotā Karaliste
Deniss Fīlds
P. Kūts
R. Voless
Dž. Njūkobs
1934 Garmiša-Partenkirhene   Vācija
Hanss Kilians
Frics Švarcs
Hermans fon Valta
Sebastians Hūbers
  Rumānija
Emils Angelesku
Teodors Popesku
Dumitru Georgiu
Jons Gribinkea
  Francija
Žans de Suarē d'Olans
Rēmss
Bemišs
Žaks Bridū
1935 Sanktmorica   Vācija
Hanss Kilians
Aleksandrs Grūbers
Hermans fon Valta
Sebastians Hūbers
  Šveice
Pjērs Misī
Noldi Gartmans
Čarlzs Buvjē
Žozefs Bērli
  Šveice
Reto Kapadruts
Frics Feierābends
A. Lardi
H. Tami
1937 Sanktmorica   Apvienotā Karaliste
Frederiks Makevojs
Deivids Lukers
Čārlzs Grīns
Bairens Bleks
  Vācija
Gerhards Fišers
Lohfelds
H. Fišers
Rolf Tieleke
  ASV
Donalds Fokss
Tipijs Grejs
Bils Duprī
Džeimss Bikfords
1938 Garmiša-Partenkirhene   Apvienotā Karaliste
Frederiks Makevojs
Deivids Lukers
Čārlzs Grīns
Kriss Makintošs
  Vācija
Hanss Kilians
Verners Vindhauss
Bobijs Braumillers
Francs Kemsers
  Vācija
Gerhards Fišers
Lohfelds
H. Fišers
Rolfs Tieleke
1939 Kortīna d'Ampeco   Šveice
Frics Feierābends
Haincs Katani
Alfonss Hērnings
Jozefs Bērli
  Apvienotā Karaliste
Frederiks Makevojs
Hords
Kričlijs
Čārlzs Grīns
  Vācija
Hanss Kilians
Verners Vindhauss
Hanss Šmits
Francs Kemsers
1947 Sanktmorica   Šveice
Frics Feierābends
Haincs Katani
Alfonss Hērnings
Jozefs Bērli
  Beļģija
Makss Ubēns
Klods Ubēns
Albērs Lerā
Žaks Movē
  Francija
Ašils Fūls
Anrī Evro
Robērs Dimons
Viljams Iriguajēns
1949 Leikplesida   ASV
Stenlijs Benems
Patriks Mārtins
Viljams Keisijs
Viljams d'Amiko
  ASV
Džeimss Bikfords
Henrijs Sternss
Pets Baklijs
Donalds Duprī
  Šveice
Frics Feierābends
Verners Springs
Frīdrihs Volers
Hainrihs Angsts
1950 Kortīna d'Ampeco   ASV
Stenlijs Benems
Patriks Mārtins
Džeimss Atkinsons
Viljams d'Amiko
  Šveice
Frics Feierābends
Alberts Maderins
Romi Spada
Stīvens Vasers
  Šveice
Francs Kapuss
Francs Stekli
Hanss Boli
Hainrihs Angsts
1951 Alpduēza   VFR
Anderls Ostlers
Ksavjērs Leitls
Mihaēls Pesingers
Lorencs Nīberts
  ASV
Stenlijs Benems
Patriks Mārtins
Džeimss Atkinsons
Gerijs Šefīlds
  Šveice
Francs Kapuss
Francs Stekli
Hanss Boli
Hainrihs Angsts
1953 Garmiša-Partenkirhene   ASV
Loids Džonsons
Pīts Bīsjadeckis
Hūberts Millers
Džozefs Smits
  VFR
Anderls Ostlers
Haincs Vendlingers
Hanss Hohenesters
Rūdijs Erbens
  Zviedrija
Kjels Holmstrēms
Valters Aronsons
Nilss Landgrēns
Jans Lapidots
  VFR
Hanss Rēšs
Mihaēls Pesingers
Dikss Terne
Silvestrs Vakerle
1954 Kortīna d'Ampeco   Šveice
Frics Feierābends
Harijs Vorburtons
Gotfrīds Dīners
Hainrihs Angsts
  VFR
Hanss Rēšs
Mihaēls Pesingers
Dikss Terne
Silvestrs Vakerle
  VFR
Teo Kits
Jozefs Grīns
Klauss Kopenbergers
Lorencs Nīberts
1955 Sanktmorica   Šveice
Francs Kapuss
Gotfrīds Dīners
Roberts Alts
Hainrihs Angsts
  Šveice
Frics Feierābends
Abijs Gartmans
Harijs Vorburtons
Rolfs Gerbers
  VFR
Francs Šelle
Jakobs Niršls
Hanss Hens
Edmunds Kollers
1957 Sanktmorica   Šveice
Hanss Collers
Hanss Tēlers
Rolfs Kīderli
Haincs Leu
  Itālija
Eudženio Monti
Ferdinando Piani
Lino Pierdika
Renco Alvera
  ASV
Artūrs Tailers
Džons Kouls
Roberts Heidžmess
Tomass Batlers
1958 Garmiša-Partenkirhene   VFR
Hanss Rēšs
Alfrēds Hamers
Teodors Bauers
Valters Hallers
  VFR
Francs Šelle
Eduards Kaltenbergers
Jozefs Sterfs
Oto Gēbls
  Itālija
Serdžio Zardīni
Masimo Bogana
Renato Močelīni
Alberto Rigīni
1959 Sanktmorica   ASV
Artūrs Tailers
Gerijs Šefīlds
Parkers Vorhiss
Tomass Batlers
  Itālija
Seržio Zardīni
Alberto Rigīni
Ferukio dalla Tore
Romano Bonagura
  VFR
Francs Šelle
Eduards Kaltenbergers
Jozefs Sterfs
Oto Gēbls
1960 Kortīna d'Ampeco   Itālija
Eudženio Monti
Furio Nordio
Serdžio Siorpess
Renco Alvera
  VFR
Hanss Rēšs
Alfrēds Hamers
Teodors Bauers
Alberts Kandlbinders
  Šveice
Makss Angsts
Hansjergs Hiršbīls
Gotfrīds Kotmans
Renē Kūls
1961 Leikplesida   Itālija
Eudženio Monti
Serdžio Siorpess
Furio Nordio
Renco Alvera
  ASV
Stenlijs Benems
Gerijs Šefīlds
Džerijs Tenants
Čaks Pandolfs
  Zviedrija
Gunārs Ahss
Gunārs Karpē
Ēriks Venerbergs
Bērje-Bengls Hedbloms
1962 Garmiša-Partenkirhene   VFR
Francs Šelle
Jozefs Sterfs
Ludvigs Zīberts
Oto Gēbls
  Itālija
Serdžio Zardīni
Ferukio dalla Tore
Enriko de Lorenco
Romano Bonagura
  Austrija
Francs Isers
Pepi Isers
Haini Isers
Frics Isers
1963 Īglsa   Itālija
Serdžio Zardīni
Ferukio dalla Tore
Renato Močlīni
Romano Bonagura
  Itālija
Andželo Fridžerio
Mario Pallua
Luidži de Betins
Serdžio Močlīni
  Austrija
Ervīns Tālers
Reinholds Dumtālers
Jozefs Naircs
Ādolfs Kokseders
1965 Sanktmorica   Kanāda
Viks Emerijs
Džeralds Preslijs
Maikls Jangs
Pīters Kirbijs
  Itālija
Nevio de Cordo
Italo de Lorenco
Pietro Lesana
Roberts Močlīni
  ASV
Freds Fortjūns
Ričards Nakls
Džo Vilsons
Džeimss Lords
1966 Kortīna d'Ampeco
  VFR
Sacīkstes pārtrauktas pēc VFR pārstāvja Tonija Penspergera nāves. Viņam, kā arī izdzīvojušajiem stūmējiem Ludvigam Zībertam, Helmutam Verceram un Rolandam Ēbertam pēc nāves piešķīra zelta medaļas.
1969 Leikplesida   VFR
Volfgangs Cimerers
Peters Ucšnaiders
Valters Štainbauers
Stefans Gaisraiters
  Itālija
Džanfranko Gaspari
Serdžio Pompanins
Roberto Dzandonella
Mario Armano
  ASV
Less Feners
Roberts Hašers
Hovards Sailers
Alens Hačigians
1970 Sanktmorica   Itālija
Nevio de Cordo
Roberto Dzandonella
Mario Armano
Lučāno de Paolis
  VFR
Volfgangs Cimerers
Valters Štainbauers
Pepi Baders
Peters Ucšnaiders
  Šveice
Renē Stadlers
Hanss Kandrians
Makss Forsters
Peters Šērers
1971 Servīnija   Šveice
Renē Stadlers
Makss Forsters
Ērihs Šērers
Peters Šērers
  Itālija
Oskars d'Andrea
Alesandro Bignoci
Antonio Brabkačo
Renco Kaldera
  VFR
Volfgangs Cimerers
Stefans Gaisraiters
Valters Štainbauers
Peters Ucšnaiders
1973 Leikplesida   Šveice
Renē Stadlers
Verners Karmihels
Ērihs Šērers
Peters Šērers
  Austrija
Verners Delle Karts
Valters Delle Karts
Hanss Aihingers
Frics Sperlings
  VFR
Volfgangs Cimerers
Stefans Gaisraiters
Valters Štainbauers
Peters Ucšnaiders
1974 Sanktmorica   VFR
Volfgangs Cimerers
Peters Ucšnaiders
Manfrēds Šūmans
Alberts Vurcers
  Šveice
Hanss Kandrians
Gvido Kastī
Īvss Maršāns
Godenzs Bēli
  Austrija
Verners Delle Karts
Valters Delle Karts
Hanss Aihingers
Frics Sperlings
1975 Servīnija   Šveice
Ērihs Šērers
Peters Šērers
Verners Karmihels
Jozefs Bencs
  VFR
Volfgangs Cimerers
Peters Ucšnaiders
Alberts Vurcers
Frics Olverters
  Austrija
Manfrēds Stengls
Gerts Krens
Francs Jakobs
Armīns Vilass
1977 Sanktmorica   VDR
Meinhards Nēmers
Bernhards Germeshauzens
Hanss-Jirgens Gerharts
Raimunds Betge
  Šveice
Ērihs Šērers
Ulrihs Bēhli
Rūdolfs Marti
Jozefs Bencs
  VFR
Jakobs Rešs
Herberts Bergs
Frics Olverters
Valters Barfuss
1978 Leikplesida   VDR
Horsts Šēnau
Horsts Bernhards
Haralds Seiferts
Bogdans Musiols
  Šveice
Ērihs Šērers
Ulrihs Bēhli
Rūdolfs Marti
Jozefs Bencs
  VDR
Meinhards Nēmers
Bernhards Germeshauzens
Hanss-Jirgens Gerharts
Raimunds Betge
1979 Kēnigzē   VFR
Stefans Gaisraiters
Dīters Gebards
Hanss Vāgners
Haincs Buše
  VDR
Meinhards Nēmers
Detlefs Rihters
Bernhards Germeshauzens
Hanss-Jirgens Gerharts
  Šveice
Ērihs Šērers
Ulrihs Bēhli
Hansjergs Trahsels
Jozefs Bencs
1981 Kortīna d'Ampeco   VDR
Bernhards Germeshauzens
Hanss-Jirgens Gerharts
Henrijs Gerlahs
Mihaēls Trībners
  Šveice
Hanss Hiltebrands
Kurts Poleti
Francs Vainbergers
Francs Isenegers
  Šveice
Ērihs Šērers
Makss Rīegs
Tonijs Rīegs
Jozefs Bencs
1982 Sanktmorica   Šveice
Silvio Džiobelina
Haincs Stetlers
Urss Salcmans
Riko Fraiermuts
  VDR
Bernhards Lēmans
Rolands Vetcigs
Bogdans Musiols
Eberhards Veise
  Šveice
Ērihs Šērers
Francs Isenegers
Makss Rīegs
Tonijs Rīegs
1983 Leikplesida   Šveice
Ekeards Fasers
Hanss Mērsijs
Kurts Poleti
Rolfs Stritmaters
  VFR
Klauss Kops
Gerhards Ēčsle
Ginters Noibergers
Hanss-Joahims Šūmahers
  VDR
Detlefs Rihters
Henrijs Gerlahs
Tomass Forhs
Dītmars Jerke
1985 Servīnija   VDR
Bernhards Lēmans
Matiass Trībners
Ingo Voge
Stefens Grumts
  VDR
Detlefs Rihters
Dītmars Jerke
Bodo Ferls
Matiass Leglers
  Šveice
Silvio Džiobelina
Haincs Stetlers
Urss Salcmans
Riko Fraiermuts
1986 Kēnigzē   Šveice
Ērihs Šērers
Kurts Meijers
Ervīns Fasbinds
Andrē Kisers
  Austrija
Peters Kīnasts
Francs Zīgls
Gerhards Redls
Kristians Marks
  Šveice
Ralfs Pihlers
Hainrihs Noters
Čeleste Poltera
Rolands Bērli
1987 Sanktmorica   Šveice
Hanss Hiltebrands
Urss Fēlmans
Ervīns Fasbinds
Andrē Kisers
  VDR
Volfgangs Hope
Bogdans Musiols
Rolands Vetzigs
Dītmars Šauerhamers
  Šveice
Ralfs Pihlers
Hainrihs Ots
Edgars Dītše
Čeleste Poltera
1989 Kortīna d'Ampeco   Šveice
Gustavs Vēders
Kurdins Morels
Bruno Gerbers
Lorencs Šindelholcs
  Šveice
Niko Barači
Kristians Raihs
Donats Aklins
Renē Mangolds
  VDR
Volfgangs Hope
Bodo Ferls
Bogdans Musiols
Ingo Voge
1990 Sanktmorica   Šveice
Gustavs Vēders
Bruno Gerbers
Lorencs Šindelholcs
Kurdins Morels
  VDR
Haralds Čudajs
Tino Bonks
Aleksandrs Šēligs
Aksels Jangs
  Austrija
Ingo Apelts
Gerhards Rēdls
Jirgens Mandls
Haralds Vinklers
1991 Altenberga   Vācija
Volfgangs Hope
Bogdans Musiols
Akels Kīns
Kristofs Langens
  Šveice
Gustavs Vēders
Bruno Gerbers
Lorencs Šindelholcs
Kurdins Morels
  VDR
Haralds Čudajs
Tino Bonks
Aksels Jangs
Aleksandrs Šēligs
1993 Īglsa   Šveice
Gustavs Vēders
Donats Aklins
Kurts Meijers
Domeniko Semeraro
  Austrija
Hūberts Šesers
Haralds Vinklers
Gerhards Rēdls
Gerhards Haidahers
  ASV
Braiens Šaimers
Braiens Leturgezs
Karloss Kirbijs
Rendijs Džonss
1995 Vinterberga   Vācija
Volfgangs Hope
Renē Hanemans
Ulfs Hielšers
Karstens Embahs
  Austrija
Hūberts Šesers
Gerhards Rēdls
Tomass Šrols
Martins Šicenauers
  Vācija
Haralds Čudajs
Torstens Voss
Udo Lēmans
Aleksandrs Šēligs
1996 Kalgari   Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
Svens Rīrs
Olavs Hampels
  Šveice
Marsels Rēners
Markuss Vasers
Tomass Šraibers
Rolands Taners
  Vācija
Volfgangs Hope
Torstens Voss
Svens Peters
Karstens Embahs
1997 Sanktmorica   Vācija
Volfgangs Hope
Svens Rīrs
Renē Hanemans
Karstens Embahs
  Vācija
Dirks Vīze
Kristofs Baršs
Torstens Voss
Mihāels Līkmeijers
  ASV
Braiens Šaimers
Čips Mintons
Rendijs Džonss
Roberts Olesens
1999 Kortīna d'Ampeco   Francija
Bruno Minžons
Emanuels Hostašs
Ēriks le Šanonī
Makss Robērs
  Šveice
Marsels Rēners
Markuss Nīsli
Beats Hefti
Silvio Šaufelbergers
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Kens Leblāns
Bens Hindles
Mets Hindls
2000 Altenberga   Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
Larss Bērents
Karstens Embahs
  Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
Tomass Placters
Svens Rīrs
  Šveice
Kristians Raihs
Bruno Āberhards
Urss Āberhands
Domeniks Kellers
2001 Sanktmorica   Vācija
Kristofs Langens
Markuss Cimmermans
Svens Peters
Alekss Mecgers
  Vācija
Andrē Lange
Larss Bērents
Renē Hope
Karstens Embahs
  Šveice
Kristians Raihs
Stīvs Anderhūbs
Urss Āberhands
Domeniks Kellers
2003 Leikplesida   Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
Kevins Kuske
Karstens Embahs
  ASV
Tods Heiss
Bils Šufenhauers
Rendijs Džonss
Gerets Hainss
  Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Aleksejs Seliverstjevs
Sergejs Golubevs
Dmitrijs Stjopuškins
2004 Kēnigzē   Vācija
Andrē Lange
Udo Lēmans
Kevins Kuske
Rene Hoppe
  Vācija
Kristofs Langens
Kristofs Heiders
Enriko Kīns
Jenss Noka
  ASV
Tods Heiss
Pāvels Jovanovičs
Bils Šufenhauers
Stīvs Meslers
2005 Kalgari   Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
Kevins Kuske
Martins Puce
  Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Sergejs Golubevs
Aleksejs Seliverstjevs
Dmitrijs Stjopuškins
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Kens Kotiks
Morgans Aleksandrs
Lasels Brauns
2007 Sanktmorica   Šveice
Ivo Rīegs
Tomass Lamparters
Beats Hefti
Sedriks Grāns
  Kanāda
Pjērs Lidērs
Kens Kotiks
Deivids Bisets
Lasels Brauns
  Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
Kevins Kuske
Martins Puce
2008 Altenberga   Vācija
Andrē Lange
Renē Hope
Kevins Kuske
Martins Puce
  Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Romāns Orešņikovs
Dmitrijs Truņenkovs
Dmitrijs Stjopuškins
  Vācija
Matiass Hepfners
Ronijs Listners
Alekss Mans
Tomass Pēge
2009 Leikplesida   ASV
Stīvens Holkombs
Džastins Olsens
Stīvs Meslers
Kērtiss Tomaševičs
  Vācija
Andrē Lange
Aleksandrs Rēdigers
Kevins Kuske
Martins Puce
  Latvija
Jānis Miņins
Daumants Dreiškens
Oskars Melbārdis
Intars Dambis
2011 Kēnigzē   Vācija
Manuels Mahata
Rihards Adjejs
Andreass Bredavs
Kristians Pozers
  Vācija
Kārlis Angerers
Kristians Frīdrihs
Alekss Manns
Gregors Bermbahs
  ASV
Stīvens Holkombs
Džastins Olsens
Stīvens Lengtons
Kērtiss Tomaševičs
2012 Leikplesida   ASV
Stīvens Holkombs
Džastins Olsens
Stīvens Lengtons
Kērtiss Tomaševičs
  Vācija
Maksimiliāns Arnts
Aleksandrs Rēdingers
Kevins Kuske
Martins Puce
  Vācija
Manuels Mahata
Marko Hībenbekers
Andreass Bredavs
Kristians Pozers
2013 Sanktmorica   Vācija
Maksimilians Arnts
Marko Hībenbekers
Aleksandrs Rēdigers
Martins Puce
  Krievija
Aleksandrs Zubkovs
Aleksejs Negodailo
Dmitrijs Truņenkovs
Maksims Mokrousovs
  ASV
Stīvens Holkombs
Džastins Olsens
Stīvens Lengtons
Kērtiss Tomasevičs
2015 Vinterberga   Vācija
Maksimilians Arnts
Aleksandrs Rēdigers
Kevins Korona
Bens Hēbers
  Vācija
Niko Valters
Andreass Bredau
Marko Hībenbekers
Kristians Pozers
  Latvija
Oskars Melbārdis
Daumants Dreiškens
Arvis Vilkaste
Jānis Strenga
2016 Īglsa   Latvija
Oskars Melbārdis
Daumants Dreiškens
Arvis Vilkaste
Jānis Strenga
  Vācija
Frančesko Frīdrihs
Kendijs Bauers
Gregors Bermbahs
Torstens Margiss
  Šveice
Riko Pēters
Brors van der Zeide
Tomass Amrheins
Simons Frīdli
2017 Kēnigszē   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Kendijs Bauers
Martins Grotkops
Torstens Margiss

  Vācija
Johanness Lohners
Matiass Kagerhūbers
Jozua Blūms
Kristians Rasps
  Vācija
Niko Valters
Kevins Kuske
Kevins Korona
Ēriks Franke
2019 Vistlera   Vācija
Frančesko Frīdrihs
Kendijs Bauers
Torstens Margiss
Martins Grotkops
  Latvija
Oskars Ķibermanis
Arvis Vilkaste
Jānis Strenga
Matīss Miknis
  Kanāda
Džastins Kripss
Raians Zommers
Bendžamins Koukvels
Kemerons Stounss

Sieviešu divniekiLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
2000 Vinterberga   Vācija
Gabriele Koliša
Katlīna Hēringa
  ASV
Džīna Reisīna
Dženifera Deividsone
  Šveice
Fransuāza Burdē
Katarīna Sutere
2001 Kalgari   Šveice
Fransuāza Burdē
Katarīna Sutere
  ASV
Džīna Reisīna
Dženifera Deividsone
  Vācija
Sūzija Erdmane
Tanja Hesa
2003 Vinterberga   Vācija
Sūzija Erdmane
Anegreta Dītriha
  Vācija
Sandra Prokofa
Ulrike Holcnera
  Vācija
Katlīna Martīni
Ivonna Kernota
2004 Kēnigzē   Vācija
Sūzija Erdmane
Kristīna Bādere
  Vācija
Sandra Prokofa
Anja Šnaiderhaince
  ASV
Džīna Reisīna
Voneta Flauersa
2005 Kalgari   Vācija
Sandra Kiriasis
Anja Šnaiderhaince
  Apvienotā Karaliste
Nikola Miničello
Džekija Deivīsa
  ASV
Šona Rohboka
Valērija Fleminga
2007 Sanktmorica   Vācija
Sandra Kiriasis
Romija Logša
  Vācija
Katlīna Martīni
Janīna Tišere
  ASV
Šona Rohboka
Valērija Fleminga
2008 Altenberga   Vācija
Sandra Kiriasis
Romija Logša
  Vācija
Katlīna Martīni
Janīna Tišere
  Vācija
Klaudija Šrama
Nikola Heršmane
2009 Leikplesida   Apvienotā Karaliste
Nikola Miničello
Džiliana Kuka
  ASV
Šona Rohboka
Ilana Maijersa
  Vācija
Katlīna Martīni
Janīna Tišere
2011 Kēnigzē   Vācija
Katlīna Martīni
Romija Logša
  ASV
Šona Rohboka
Valērija Fleminga
  Kanāda
Keilija Hamfrīza
Hetere Moisa
2012 Leikplesida   Kanāda
Keilija Hamfrīza
Dženifera Čoketi
  Vācija
Sandra Kiriasis
Petra Lammerte
  ASV
Elana Meiersa
Keitija Eberlinga
2013 Sanktmorica   Kanāda
Keilija Hamfrīza
Čelsija Valuā
  ASV
Elana Meiersa
Ketija Eberlinga
  Vācija
Sandra Kiriasis
Franciska Bertelsa
2015 Vinterberga   ASV
Elana Meiersa Teilore
Čerela Gereta
  Vācija
Anja Šneiderheince-Štekele
Annika Draceka
  Vācija
Katlēna Martīni
Stefānija Šneidere
2016 Īglsa   Vācija
Anja Šneiderheince-Štekele
Annika Draceka
  Kanāda
Keilija Hamfrīza
Melisa Lotholca
  ASV
Elana Meiersa Teilore
Lorēna Gibsa
2017 Kēnigszē   ASV
Elana Meiersa Teilore
Kerija Džonsa
  Kanāda
Keilija Hamfrīza
Melisa Lotholca
  ASV
Džeimija Grūbele
Aja Evansa
2019 Vistlera   Vācija
Mariama Jamanka
Annika Draceka
  Vācija
Stefānija Šneidere
Anna Kristīna Štraka
  Kanāda
Kristīne de Bruina
Kristena Bujnovski

SkeletonsLabot

VīriešiLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
1982 Sanktmorica   Gerts Elēsers   Niko Barači   Alēns Vikī
1989 Sanktmorica   Alēns Vikī   Kristians Auers   Francs Plangers
1990 Kēnigzē   Mihaēls Grīnbergers   Andijs Šmids   Gregors Štēli
1991 Īglsa   Kristians Auers   Andijs Šmids   Mihaēls Grīnbergers
1992 Kalgari   Brūss Stenfords   Gregors Štēli   Kristians Auers
1993 Laplaņa   Andijs Šmids   Francs Plangers   Gregors Štēli
1994 Altenberga   Gregors Štēli   Andijs Šmids   Francs Plangers
1995 Lilehammere   Jirgs Vengers   Kristians Auers   Raiens Devenports
1996 Kalgari   Raiens Devenports   Francs Plangers   Kristians Auers
1997 Leikplesida   Raiens Devenports   Džims Šī   Kriss Souls
1998 Sanktmorica   Villijs Šnaiders   Alēns Vikī   Fēlikss Poleti
1999 Altenberga   Džims Šī   Endijs Bēme   Villijs Šnaiders
2000 Īglsa   Endijs Bēme   Gregors Štēli   Džims Šī
  Aleksandrs Millers
2001 Kalgari   Martins Retls   Džefs Peins   Linkolns Devits
2003 Nagano   Džefs Peins   Kriss Souls   Breidijs Kenfīlds
2004 Kēnigzē   Dafs Gibsons   Florians Grasls   Franks Klebers
2005 Kalgari   Džefs Peins   Gregors Stēli   Dafs Gibsons
2007 Sanktmorica   Gregors Štēli   Ēriks Bernotass   Zahs Lands
2008 Altenberga   Kristians Bromlijs   Džons Montgomerijs   Franks Rommels
2009 Leikplesida   Gregors Štēli   Ādams Penglijs   Aleksandrs Tretjakovs
2011 Kēnigzē   Martins Dukurs   Aleksandrs Tretjakovs   Franks Rommels
2012 Leikplesida   Martins Dukurs   Franks Rommels   Frenks Senfords
2013 Sanktmorica   Aleksandrs Tretjakovs   Martins Dukurs   Sergejs Čudinovs
2015 Vinterberga   Martins Dukurs   Aleksandrs Tretjakovs   Tomass Dukurs
2016 Īglsa   Martins Dukurs   Aleksandrs Tretjakovs
  Juns Sonbins
2017 Kēnigszē   Martins Dukurs   Aksels Jungks   Ņikita Tregubovs
2019 Vistlera   Martins Dukurs   Ņikita Tregubovs   Juns Sonbins

SievietesLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
2000 Īglsa   Stefija Hanclika   Melisa Holingsvorta   Triša Stumfa
2001 Kalgari   Maja Pedersena   Aleksa Kumbera   Triša Stumfa
2003 Nagano   Mišela Kellija   Jekaterina Mironova   Tristana Geila
2004 Kēnigzē   Diāna Sartora   Lindseja Alkoka   Kerstina Jirgensa
2005 Kalgari   Maja Pedersena   Noela Pikusa-Peisa   Mišela Kellija
2007 Sanktmorica   Noela Pikusa-Peisa   Maja Pedersena   Keitija Ūlandere
2008 Altenberga   Anja Hūbere   Keitija Ūlandere   Kerstina Jirgensa
2009 Leikplesida   Mariona Trota   Eimija Viljamsa   Kerstīna Šimkovjaka
2011 Kēnigzē   Mariona Tēza   Anja Hūbere   Melisa Holingsvorta
2012 Leikplesida   Keitija Ūlandere   Melisa Holingsvorta   Elizabete Jarnolda
2013 Sanktmorica   Šelija Radmena   Noela Paikusa-Peisa   Sāra Rīda
2015 Vinterberga   Elizabete Jarnolda   Žaklīne Lellinga   Elizabete Vatže
2016 Īglsa   Tīna Hermane   Janīne Floka   Jeļena Ņikitina
2017 Kēnigszē   Žaklīne Lellinga   Tīna Hermane   Elizabete Jarnolda
2019 Vistlera   Tīna Hermane   Žaklīne Lellinga   Sofija Grībele

Jauktā komandaLabot

Spēles Zelts Sudrabs Bronza
2007 Sanktmorica   Vācija
Franks Klebers
Sandra Kiriasis
Berita Viakere
Monika Rīkvalda
Kārlis Angerers
Marks Kīne
  ASV
Ēriks Bernotass
Erina Paka
Emīlija Azevedo
Noela Pikusa-Peisa
Maiks Kons
Kērtiss Tomasēvics
  Šveice
Gregors Stāli
Sabrīna Hafnere
Katarīna Sutere
Maja Pedersena
Ivo Rīegs
Tomass Lamparters
2008 Altenberga   Vācija
Sebastians Haupts
Sandra Kiriasis
Berita Viakere
Anja Hūbera
Matiass Hepfners
Alekss Manns
  Kanāda
Džons Montgomerijs
Keilija Hamprijsa
Dženija Hakala
Mišela Kellija
Lindons Rašs
Neitans Kross
  ASV
Zahs Lands
Erīna Paka
Emīlija Azevedo
Keitija Ūlandere
Stīvens Holkombs
Kērtiss Tomasēvics
2009 Leikplesida   Vācija
Franks Rommels
Sandra Kiriasis
Patrīcija Polifka
Mariona Trota
Tomass Floršics
Andreass Baruha
  Šveice
Gregors Štēli
Sabrīna Hafnere
Anna Dītriha
Maja Pedersena
Ivo Rīegs
Sedriks Grāns
  ASV
Ēriks Bernotass
Šona Rohboka
Valērija Fleminga
Keitija Ūlandere
Stīvens Holkombs
Džastins Olsens
2011 Kēnigzē   Vācija
Mihi Halilovičs
Sandra Kiriasis
Stefānija Šneidere
Mariona Tēza
Frančesko Frīdrihs
Florians Beke
  Vācija
Franks Rommels
Katlīna Martīni
Kristīne Šteinerte
Anja Hūbere
Kārlis Angerers
Alekss Manns
  Kanāda
Džons Montgomerijs
Keilija Hamfrīza
Hetere Moisa
Melisa Holingsvorta
Lindons Rašs
Kodijs Sorensens
2012 Leikplesida   ASV
Metjū Antuāns
Elana Meiersa
Emīlija Azevedo
Keitija Ūlandere
Stīvs Holkombs
Džastins Olsens
  Vācija
Franks Rommels
Sandra Kiriasis
Berita Viakere
Mariona Tēza
Maksimiliāns Arnts
Stīvens Deja
  Kanāda
Džons Montgomerijs
Keilija Hamfrīza
Emīlija Baadsvika
Melisa Holingsvorta
Džastins Kripss
Timotijs Rendols
2013 Sanktmorica   ASV
Džons Deilijs
Elana Meiersa
Lolo Džonsa
Noela Paikusa-Peisa
Stīvens Holkombs
Kērtiss Tomasevičs
  Vācija
Franks Rommels
Sandra Kiriasis
Sāra Nolla
Mariona Tēsa
Frančesko Frīdrihs
Gino Gerhardi
  Kanāda
Ēriks Nīlsons
Keilija Hamfrīza
Čelsija Valuā
Sāra Rīda
Lindons Rašs
Kodijs Sorensens
2015 Vinterberga   Vācija
Aksels Jungks
Katlēna Martīni
Lizete Tēne
Tīna Hermane
Frančesko Frīdrihs
Martins Grotkops
  Vācija
Kristofers Grotērs
Anja Šneiderheince-Štekele
Franciska Bertelsa
Anja Zelbaha
Johanness Lohners
Gregors Bermbahs
  Krievija
Aleksandrs Tretjakovs
Aleksandra Rodionova
Nadežda Paļejeva
Marija Orlova
Aleksandrs Kasjanovs
Ilvirs Huzins
2016 Īglsa   Vācija
Aksels Jungks
Anja Šneiderheince-Štekele
Franciska Bertelsa
Tīna Hermane
Johanness Lohners
Tīno Pāše
  Krievija
Aleksandrs Tretjakovs
Aleksandra Rodionova
Jūlija Šokšujeva
Jeļena Ņikitina
Aleksandrs Kasjanovs
Maksims Mokrousovs
  Austrija
Matiass Gugenbergers
Kristīna Hengstere
Sanne Dekere
Janīne Floka
Benjamins Maiers
Danuts Moldovans
2017 Kēnigszē   Vācija
Aksels Jungks
Mariama Jamanka
Franciska Bertelsa
Žaklīne Lellinga
Johanness Lohners
Kristians Rasps
  Vācija
Kristofers Grotērs
Stefānija Šneidere
Līza Bukvica
Tīna Hermane
Niko Valters
Filips Vobeto
Starptautiskā komanda
  Aleksandrs Gasners
  Marija Konstantina
  Andreja Greku
  Anna Fernštete
  Rihards Elsners
  Marks Rademahers
2019 Vistlera   Vācija
Kristofers Grotērs
Anna Kēlere
Līza Sofija Gērike
Sofija Grībele
Johanness Lohners
Marks Rademahers
  Kanāda
Deivs Greščišins
Kristīne de Bruina
Kristena Bujnovski
Mirela Rahņeva
Niks Polonjato
Kīfers Džoiss
  ASV
Gregs Vests
Britānija Reinbolta
Džesika Deivisa
Savanna Greibila
Džefrijs Gadbuā
Kristofers Horns

MedaļasLabot

 V  Valsts Zelts Sudrabs Bronza Kopā
1   Vācija (1930—1939, 1991—pašlaik) 62 44 34 140
2   Šveice 39 34 34 107
3   Itālija 18 18 6 42
4   ASV 14 20 34 68
5   Kanāda 11 16 15 42
6   VFR (1951—1990) 10 13 12 35
7   VDR (1951—1990) 8 9 8 25
8   Apvienotā Karaliste 8 6 5 19
9   Latvija 7 3 3 13
10   Austrija 6 13 15 34
11   Krievija (1992—pašlaik) 2 9 7 18
12   Rumānija 2 2 2 6
13   Beļģija 1 1 1 3
14   Francija 1 0 4 5
15   Jaunzēlande 1 0 1 2
16   Čehoslovākija (1930—1992) 0 2 0 2
17   Korejas Republika 0 1 1 2
18   Zviedrija 0 0 2 2
18   PSRS (1930—1991) 0 0 2 2
20   Spānija 0 0 1 1
20 Starptautiskā komanda 0 0 1 1

PiezīmesLabot

  1. 1960. gada čempionāts bija ārkārtas pasākums, jo bobsleju neiekļāva Olimpisko spēļu programmā.
  2. 1966. gadā četrinieku sacīkstes tika pārtrauktas, jo tajās gāja bojā Tonijs Penspergers. Viņam pēc nāves piešķīra zelta medaļu.
  3. 1967. gadā četrinieku sacīkstes nenotika, jo trasē bija augsta temperatūra un ledus izkusa.
  4. 1982. gadā pirmo reizi notika vīriešu skeletona sacīkstes.
  5. 5,0 5,1 5,2 1992., 1994. un 1998. gados tika rīkoti ārkārtas čempionāti, jo skeletons nebija iekļauts Olimpisko spēļu programmā.
  6. 2000. gada pirmo reizi tika rīkotas sieviešu bobsleja sacensības.
  7. 2000. gada pirmo reizi tika rīkotas sieviešu skeletona sacensības.
  8. 8,0 8,1 8,2 Tika savainots un aizvietots.
  9. 9,0 9,1 9,2 Aizvietoja savainotu stūmēju.