2017. gada Vuelta a España

2017. gada Vuelta a España Cycling (road) pictogram.svg
Vuelta a España 2017, Sète cf01.jpg
Sacensību informācija
Sacensības72. Vuelta a España
Kategorija2017. gada UCI Pasaules tūre 2.UWT
Posmi21
Datumi2017. gada 19. augusts – 10. septembris
Distance3 297,7 km
ValstisESP Spānija
FRA Francija
AND Andora
StartsNīma
FinišsMadride
Komandas22
Braucēji startā198
Braucēji finišā158
Vidējais ātrums39,971 km/h
Rezultāti
UzvarētājsGBR Kriss Frūms (Sky)
OtraisITA Vinčenco Nibali (Bahrain-Merida)
TrešaisRUS Iļnurs Zakarins (Katusha-Alpecin)
PunktiGBR Kriss Frūms (Sky)
Kalnu karalisITA Dāvids Villella (Cannondale-Drapac)
Jaunais braucējsCOL Migels Anhels Lopess (Astana Pro Team)
CīnītājsESP Alverto Kontadors (Trek-Segafredo)
KombinācijaGBR Kriss Frūms (Sky)
KomandaKAZ Astana Pro Team
Vuelta a España 2017 map.svg
◀ 20162018 ▶
Dokumentācija Wikidata-logo S.svg

2017. gada Vuelta a España sākās 2017. gada 19. augustā un noslēdzās 10. septembrī. Šī bija 72. reize, kad notika šīs šosejas riteņbraukšanas sacensības.

Sacensību kopvērtējumā uzvarēja Kriss Frūms.

KomandasLabot

WorldTeam komandas (18)Profesionālās kontinentālās komandas (4)

Distance un posmiLabot

 PosmsDatumsMaršrutstypePosma garums (km)UzvarētājsKopvērtējuma līderis
1 19. augusts  Nīma  Nīma13,7  BMC Racing  Roans Deniss
2 20. augusts  Nīma  Gruisāna203,4  Īvs Lampārts  Īvs Lampārts
3 21. augusts  Prada –   Andora la Velja158,5  Vinčenco Nibali  Kriss Frūms
4 22. augusts  Eskaldesa-Engordaņa – Tarragona198,2  Mateo Trentins  Kriss Frūms
5 23. augustsBenikasima – Alkosebre175,7  Aleksejs Lucenko  Kriss Frūms
6 24. augustsVilareala – Sagunto204,4  Tomašs Marčiņskis  Kriss Frūms
7 25. augustsLirija – Kuenka207  Matejs Mohoričs  Kriss Frūms
8 26. augustsEljina – Ksorreta del Katī199,5  Žiljēns Alafilips  Kriss Frūms
9 27. augustsOrihuela – Benitačelja174  Kriss Frūms  Kriss Frūms
10 29. augustsKaravaka de la Krusa – ElPozo164,8  Mateo Trentins  Kriss Frūms
11 30. augustsLorka – Kalaralto observatorija187,5  Migels Anhels Lopess   Kriss Frūms
12 31. augustsMotrila – Antekera160,1  Tomašs Marčiņskis  Kriss Frūms
13 1. septembrisKoina – Tomaresa198,4  Mateo Trentins  Kriss Frūms
14 2. septembrisEsiha – Sjerra de la Pandera175  Rafals Majka  Kriss Frūms
15 3. septembrisAlcalá la Real – Sjerra Nevadas slēpošanas kūrorts129,4  Migels Anhels Lopess   Kriss Frūms
16 5. septembrisCircuito de Navarra – Logronjo40,2  Kriss Frūms  Kriss Frūms
17 6. septembrisViljadjego – Arredondo180,5  Stefans Denifls  Kriss Frūms
18 7. septembrisSvansesa – Santo Toribio de Liébana169  Sanders Armē  Kriss Frūms
19 8. septembrisKaso – Hihona149,7  Tomass De Gents  Kriss Frūms
20 9. septembrisკორვერა-დე-ასტურიასი – Alto de L'Angliru117,5  Alverto Kontadors  Kriss Frūms
21 10. septembrisArroyomolinos – Madride117,6  Mateo Trentins  Kriss Frūms

Klasifikāciju līderiLabot

Posms Uzvarētājs Kopvērtējums
 
Punktu klasifikācija
 
Kalnu klasifikācija
 
Kombinācija
 
Komandu klasifikācija Cīnītāja balva
1 BMC Racing Team Roans Deniss nepiešķīra Nikolass Ročs Daniels Oss BMC Racing Team nepiešķīra
2 Īvs Lampārts Īvs Lampārts Īvs Lampārts Quick-Step Floors Markels Irisars
3 Vinčenco Nibali Kriss Frūms Vinčenco Nibali Dāvids Villella Kriss Frūms Orica–Scott Aleksandrs Ženī
4 Mateo Trentins Mateo Trentins Djego Ruvio
5 Aleksejs Lucenko Astana Aleksejs Lucenko
6 Tomašs Marčiņskis Enriks Mass
7 Matejs Mohoričs Movistar Team Luiss Anhels Matē
8 Žiljēns Alafilips Pšemislavs Ņemecs
9 Kriss Frūms Kriss Frūms Marks Solers
10 Mateo Trentins Mateo Trentins Mateo Trentins
11 Migels Anhels Lopess Romēns Bardē
12 Tomašs Marčiņskis Omars Fraile
13 Mateo Trentins Astana Tomass de Gents
14 Rafals Majka Luiss Anhels Matē
15 Migels Anhels Lopess Kriss Frūms Sanders Armē
16 Kriss Frūms Kriss Frūms
17 Stefans Denifls Danjels Moreno
18 Sanders Armē Hosē Hoakins Rohass
19 Tomass De Gents Danjels Navarro
20 Alverto Kontadors Enriks Mass
21 Mateo Trentins nepiešķīra
Noslēgumā Kriss Frūms Kriss Frūms Dāvids Villella Kriss Frūms Astana Alverto Kontadors

RezultātiLabot

KopvērtējumsLabot

 Kopvērtējums
BraucējsValstsKomandaLaiks
1. Kriss Frūms      Apvienotā KaralisteSky82h 30' 02"
2. Vinčenco Nibali   ItālijaBahrain-Merida+ 2' 15"
3. Iļnurs Zakarins   KrievijaKatusha-Alpecin+ 2' 51"
4. Vilko Keldermans   Nīderlandes KaralisteSunweb+ 3' 15"
5. Alverto Kontadors   SpānijaTrek-Segafredo+ 3' 18"
6. Vauts Pūlss   Nīderlandes KaralisteSky+ 6' 59"
7. Maikls Vudss   KanādaCannondale-Drapac+ 8' 27"
8. Migels Anhels Lopess   KolumbijaAstana Pro Team+ 9' 13"
9. Stevens Kreisveiks   Nīderlandes KaralisteLottoNL-Jumbo+ 11' 18"
10. Tīdžejs van Garderens   Amerikas Savienotās ValstisBMC Racing+ 15' 50"
11. Estevans Čavess   KolumbijaOrica-Scott+ 16' 46"
12. Lūiss Meintjess   DienvidāfrikaUAE Team Emirates+ 17' 41"
13. Fabio Aru   ItālijaAstana Pro Team+ 21' 41"
14. Nikolass Ročs   ĪrijaBMC Racing+ 22' 00"
15. Serhio Pardilja   SpānijaCaja Rural-Seguros RGA+ 22' 59"
16. Mikels Njeve   SpānijaSky+ 28' 00"
17. Romēns Bardē   FrancijaAG2R La Mondiale+ 31' 21"
18. Danjels Moreno   SpānijaMovistar Team+ 42' 16"
19. Sanders Armē   BeļģijaLotto-Soudal+ 59' 01"
20. Darvins Atapuma   KolumbijaUAE Team Emirates+ 1h 02' 58"
Avots: ProCyclingStats


Papildu klasifikācijasLabot

Punktu klasifikācijasLabot

 Punktu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Kriss Frūms      Apvienotā KaralisteSky158 pts
2. Mateo Trentins   ItālijaQuick-Step Floors156 pts
3. Vinčenco Nibali   ItālijaBahrain-Merida128 pts
4. Alverto Kontadors   SpānijaTrek-Segafredo105 pts
5. Vilko Keldermans   Nīderlandes KaralisteSunweb97 pts
6. Iļnurs Zakarins   KrievijaKatusha-Alpecin93 pts
7. Migels Anhels Lopess   KolumbijaAstana Pro Team90 pts
8. Hosē Hoakins Rohass   SpānijaMovistar Team70 pts
9. Maikls Vudss   KanādaCannondale-Drapac61 pts
10. Estevans Čavess   KolumbijaOrica-Scott61 pts

Kalnu karaļa klasifikācijaLabot

 Kalnu klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Dāvids Villella    ItālijaCannondale-Drapac67 pts
2. Migels Anhels Lopess   KolumbijaAstana Pro Team47 pts
3. Kriss Frūms      Apvienotā KaralisteSky35 pts
4. Hosē Hoakins Rohass   SpānijaMovistar Team33 pts
5. Tomass De Gents   BeļģijaLotto-Soudal30 pts
6. Tomašs Marčiņskis   PolijaLotto-Soudal28 pts
7. Rafals Majka   PolijaBora-Hansgrohe28 pts
8. Stefans Denifls   AustrijaAqua Blue SportDQ
9. Alverto Kontadors   SpānijaTrek-Segafredo27 pts
10. Romēns Bardē   FrancijaAG2R La Mondiale25 pts

Kombinācijas klasifikācijaLabot

 Kombinācijas klasifikācija
BraucējsValstsKomandaPunkti
1. Kriss Frūms      Apvienotā KaralisteSky5 pts
2. Migels Anhels Lopess   KolumbijaAstana Pro Team17 pts
3. Alverto Kontadors   SpānijaTrek-Segafredo18 pts
4. Iļnurs Zakarins   KrievijaKatusha-Alpecin20 pts
5. Vinčenco Nibali   ItālijaBahrain-Merida22 pts
6. Vilko Keldermans   Nīderlandes KaralisteSunweb27 pts
7. Hosē Hoakins Rohass   SpānijaMovistar Team34 pts
8. Estevans Čavess   KolumbijaOrica-Scott37 pts
9. Vauts Pūlss   Nīderlandes KaralisteSky40 pts
10. Romēns Bardē   FrancijaAG2R La Mondiale45 pts

Komandu klasifikācijaLabot

 Komandu klasifikācija
KomandaValstsLaiks
1. Astana Pro Team   Kazahstāna247h 16' 21"
2. Movistar Team   Spānija+ 6' 16"
3. Sky   Apvienotā Karaliste+ 8' 12"
4. UAE Team Emirates   Apvienotie Arābu Emirāti+ 49' 02"
5. LottoNL-Jumbo   Nīderlande+ 1h 07' 28"
6. Orica-Scott   Austrālija+ 1h 35' 21"
7. Bahrain-Merida   Bahreina+ 2h 02' 09"
8. Caja Rural-Seguros RGA   Spānija+ 2h 07' 45"
9. BMC Racing   Amerikas Savienotās Valstis+ 2h 10' 38"
10. Quick-Step Floors   Beļģija+ 2h 28' 01"

Ārējās saitesLabot